İki yılda bir düzenlenen olağan genel kurul toplantımız 24 Haziran 2023 Cumartesi günü saat 15:00’da Şişli Açık Ev’de (adres: Duatepe Mahallesi Baruthane Caddesi No:96 Kat: 3 Feriköy) yapılacaktır. Olağan Genel Kurul toplantısının gündem maddeleri aşağıdaki gibidir:
– Yeni yönetim kurulu üyelerinin seçimi
– Aidat tutarı değişikliği
Bu toplantıda üye çoğunluğu sağlanamadığı takdirde, ikinci genel kurul 8 Temmuz 2023 Cumartesi günü saat 15:00’da aynı yerde toplanacak ve bu toplantıda çoğunluk aranmayacaktır.

Online mekan, Mart 2021-Mart 2023 arasında açık kaldı.

Aşağıdaki duyuruyla, salgın sürecindeki ihtiyaca yönelik olarak, fiziki mekan yerine çevrimiçi buluşacak bir yerimiz olsun diye çıkmıştık yola. Geçen bu süre içinde Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinden kişilerle buluştuk bu sayede. Dertlerimize, yalnızlıklarımıza merhem olmaya çalıştık. Buna diğer etkinliklerimizle devam ediyoruz. Bizimle olan herkese teşekkürler!

LGBTİ+ kimliğinizle, ya da bundan ötürü toplumun size yaşattıklarıyla ilgili anlayan biriyle konuşmaya mı ihtiyacınız var? Kendinizi sıkışmış mı hissediyorsunuz? Cinsiyet uyum süreciyle ilgili sorular mı var kafanızda? Ya da belki ailenize açılmayı düşünüyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Gelin Online Mekan’da bize katılın, birlikte konuşalım. Sizi dinleyelim, birlikte çözüm geliştirmeye çalışalım.
Unutmayın, ne yanlış ne de yalnızız!

İlkelerimiz ↗

Biz Lambdaistanbul gönüllüleri çalışmalarımızda, söylem ve politikalarımızda buradaki ilkeleri temel alıyoruz.

Tarihçe ↗

1993’ten beri olan tarihimiz; ne yanlış, ne de yalnızsınız!

Destek Olun ↗

Şu an sadece üyelerimizden gelen aidatlar ve bireysel bağışlarla ayakta kalmaya çalışıyoruz.

1993’ten beri gönüllülerinin ve destekçilerinin emekleriyle var olan Lambdaistanbul’a bugünlerde bağışlarıyla destek olan herkese çok teşekkür ederiz!

iletişim için: lambda@lambdaistanbul.org

ne yanlış, ne de yalnızız!

Lambdaistanbul LGBTİ+ Dayanışma Derneği